Tentokrát zajistil Milan 2 chatky na Lipně od hodného strýčka, který je tam vlastní. Akce to byla pro omezený počet účastníků, protože chatky nejsou nafukovací. V pátek přijel Milan Petr a Inka, ta ale autem pro bolest zad nechtěla riskovat jízdu na motorce. Já jsem přijel kolem 20 hodiny a to už na mě čekali u pensionku u pivka a objednaného guláše. Při zavíračce jsme koupily pivo do petky a očekávali příjezd Honzy s Janou, kteří dojeli po 22 hodině. Chvilku jsme pokecali, dopili petku a šli spát.

Ráno při bohaté snídani, kterou nakoupil Milan v místní pekárně jsme se dohodly na cestě do Lince do obchodu Louis. Jen tak na kukačku. Na hranicích jsme zanechali Honzového Stroma neb šumky do zahraničí nepouští :o)) (pravda byla vtom, že neměl zelenou kartu a nemělo cenu riskovat průšvih). Sednul k Janě na CB 500 a jelo se. Jana v Lincu na křižovatce přesedla ke mně na Capo, protože CB je na 2 lidi fakt malé…po menším bloudění podle GPS (přejel jsem odbočku) jsme Louise našly. Po okouknutí a nákupu drobností jsme se vydali na zpáteční cestu tentokrát bez bloudění (měl jsme dvě navigace…GPS a Janu která kontrolovala jestli jedu tam co ukazuje GPS ). Na hranicích Honza přestoupil na svého Stroma a Jana na své CB a hurá do chatek.

Odpoledne jsme jsi střihli vyhlídkovou jízdu lodí po Lipně. Jízda pěkná a úlovky Milanovým foťákem taky (12 krát zomm). Po lodi menší procházka po Lipně, prostě jako turisti.

Večer opět posezení u pensionku na pivku na které se zpožděním dorazil i Renda s Káčou .

Ráno po snídani, kterou tentokrát zajistil Honza a rozjezdem domu padlo rozhodnutí, že vyjedeme ještě na vyhlídku nad Lipnem. Milan nás vedl pěknou enduro cestou, vyhlídka taky krásná, ale ta cesta zpět…..Při odjezdu od vyhlídky přijížděla mokrá auta ….no nic jen lehká přeháňka a opravdu při nalodění na místní trajekt začalo pršet víc a po 5 km v chatkách jsme se mohly ždímat …kdo nezkusil jízdu v kraťasech a tričku v prudkém dešti a kroupách jako já z Honzou o moc přišel…ostatní měli motooblečení tak tolik netrpěli. Po převlečení do suchých věcí jsme ve skupině vyjeli směrem Č.Budějovice, kde jsme se měli dělit na různé směry. Mezi Č.Krumlovem a Budějovicemi byl ještě společný obídek. Po Budějovickém rozdělení jsem ještě jednu řádnou přepršku chytil před Táborem, kde i auta zastavovala, že jim stěrače nestíhaj. Já stále jel a po 6 km bylo sucho. Pak už mě sluníčko dovedlo až domů..ostatní také dojeli domů za mírných přepršek, ale v pořádku.


Fotečky k nahlédnutí jsou v galerii .