No country1,
tak tady bych si s tebou zkusil lehce nesouhlasit.
Ty tvé výpočty spadají do prostředí východní Evropy,kde se pegaso stalo oblíbenou a celkem hojně používanou OJETOU motorkou a to jako hlavní a jedinou,ale promin,v Itálii s tím opravdu jen jezdí,jak jsi napsal DO KOSTELA,protože tato motorka se tam používá jako druhá,či až třetí ve stádu,tak s ní určitě nikdo necestuje po Evropě,tím ani na ní nenajíždí ty tisíce km jako u nás.(viz návštěva italských kamarádů,ty přijeli na caponordech)
Netvrdím,že kilometry nejsou někdy stočený,ale kilometry na motce jsou vidět i jinde,než na tachometru,stačí se jen dobře dívat.
Já jsem si pořídil letos na jaře dvouválcový enduro a pegaso mi fakt ted najíždí km jen sporadicky a na delší štreky,v rámci pohodlí

už pegaso neberu vůbec.
m.
P.S. jo a s tou babičkou jsi taky nebyl daleko od pravdy,protože tam na tom jezdí fakt hlavně ženský.
je to jako s malym bavorákem (F650gs)v Německu jsem na tom žádnýho chlapa neviděl,jen sama Geltrůda.....
Post edited by: michal96, at: 2009/08/30 17:00